Меню
02000, м. Київ, пр. Соборності 19, будівля 3
Пн - Пт з 9 до 20
Сб - Нд з 10 до 19
Час роботи
  • Пн - Пт з 9 до 20
  • Сб - Нд з 10 до 19
Час роботи магазину:
+38 (067) 518 45 02

Б/В Датчик для реєстрації кількості відвідувачів. горизонтальний ІЧ-датчик CountMax з контролером (DI-2134)

(0)
Код товару: DI-2134
  • В наявності
499.00 грн.
Поділитися
У той же день при замовленні до 16:00
Приймаємо оплату online
100% гарантія на всі товари, повернення без проблем

б/в горизонтальні інфрачервоні лічильники відвідувачів.Вони призначені для реєстрації кількості відвідувачів у вузьких проходах — завширшки не більш 2 м. Підрахунок відвідувачів проводиться у двох напрямках (вхід-вихід). Дані про відвідуваність накопичуються в пам'яті власне датчика і можуть бути передані до клієнтського додатка для збереження інформації про відвідування в базі даних ПК.

Доставка даних клієнтського додатка датчиком можлива у двох різних режимах в залежності від поставлених завдань:

- негайно (режим онлайн);

- за інтервал часу (режим офф-лайн).

Датчик може бути (залежно від виконання) обладнаний кількома різними інтерфейсами: RS232, R485,LAN і може працювати в режимі сервера і клієнта через сокетне з'єднання.

Останні версії горизонтальних датчиків вміють здійснювати доставку звітів з даними у форматі XML-потоку. Вони обладнані фірмовим CountMax® WEB-інтерфейсом для налаштування параметрів датчика, контролю роботи у процесі підрахунку, оновлення мікропрограмного забезпечення.

Пристрій може здійснювати синхронізацію поточного часу за протоколом SNTP з сервером часу, що функціонує в компанії Watcom (за замовчуванням) або з будь-яким іншим сервером часу в мережі інтернет. Таким чином, вся налаштування, діагностика та експлуатація датчика може бути реалізована віддалено.

Переваги:

Недоліки:

Простота і швидкість установки;

Установка можлива тільки на вузьких проходах — не більше двох метрів. В широких проходах йдуть поруч люди зараховуються як один відвідувач.

Невисока ціна;

 

Прекрасно працює у вузьких проходах, де одночасно може пройти тільки одна людина — точність не менше 95 %;

 

Настроювання на ширину проходу при установці;

 

Захист від випадкових помахів рук;

 

Елегантний дизайн в поєднанні з непомітністю;

 

Надійне кріплення на стіну — захист від крадіжки;

 

Висока ступінь збереження даних - в контролері прийняті заходи, що виключають втрату даних при раптовому зникненні живлення. Всі дані зберігаються в будь-яких ситуаціях.

Принцип робіт

Горизонтальний ІЧ-датчик фізично включає в себе два пристрої — передавач і приймач. Вони встановлюються на стіни (близько) проходу точно навпроти один одного, в межах прямої видимості, на висоті 130 — 140 див.

Датчик працює за принципом перетину променя затінення об'єктом, який проходить в полі зору, чутливих до інфрачервоного випромінювання сенсорів приймача. Передавач випромінює інфрачервоне проміння, модульований особливим чином невеликої потужності (невидимий для людського ока).

Потрапляючи у приймач, сигнал від променя обробляється та детектується від перешкоди. За тимчасовими параметрами переривання сигналу в кожному каналі приймача приймається рішення про реєстрацію проходу та його напрямок. Залежно від результатів обробки події датчиком відвідувач вважається таким, що увійшов або вийшли.

Дані відвідуваності записуються в енергонезалежну пам'ять контролера датчика і потім можуть бути передані клієнтському додатку для занесення в базу даних ПК.

Основні характеристики

Разміри 102х72х23 мм
Колір Білий (сірий)
Тип реєстрації Інфрачервоний – реєстрація перетину ІЧ променя
Напрямок підрахунку Двонаправлений
Спосіб інсталяції На стінах, з боків від проходу
Рекомендації по установці Ширина проходу – не більше 1,5 — 2 метрів (гарантується точність підрахунку відвідувачів min. 95 %)

 

 

 

 

Артикул: DI-2134

Характеристики
Основні
Інтерфейс Провідний
Висота 72 мм
Висота установки 1.4 м
Довжина 102 мм
живлення Мережа 12В
Країна виробник Китай
Максимальна зона підрахунку 2 м²
Стан Б/В
Технологія підрахунку Інфрачервоні промені
Тип підрахунку Двонаправлений
Тип сенсора Горизонтальний
Ширина 23 мм

Переглядів: 1915

Відгуків (0)
0/ 5
середній рейтинг товара
0
0
0
0
0
Відгуків про цей товар ще не було.
Array
Відгуки
Енергозберігаючий прилад. Прилад економії електроенергії Electricity-Saving box. Енергозберігаючий прилад. Прилад економії електроенергії Electricity-Saving box.
Валентина
Я пенсионерка с мизерной пенсией,много электроприборов не включаю,но...такой приборчик(для экономии электроэнергии думаю что необходим в каждом доме или квартире!!! Спасибо вам за предложенный вами вариант экономии электроэнергии!!!!...
15.06.2024
07.06.2024
11.03.2024
Цифрова кімнатна антена. Пасивна антена з підтримкою 1080p. ТВ-антена Цифрова кімнатна антена. Пасивна антена з підтримкою 1080p. ТВ-антена
Тетяна Цупаленко
Доброгдня.З Новим роком! Я дивилася ваші інтернет. Підсилювач на кімнаті чи в повітрі Бо мій телевізор Bravis LED -32G5000+T2. Підсилювач як правильно поставити...
31.12.2023