Київ, пр. Соборності 19, будинок 3
Наша адреса:

Генератори електроенергії

Генератори електроенергії

Генератори електроенергії для дому – сучасні рішення щодо конкурентної ціни з доставкою

У сучасних реаліях для забезпечення будинку електроенергією на постійній основі недостатньо наявності електропроводки та підключення до мережі. На жаль, багатьом власникам доводиться шукати альтернативні методи генерації електрики, які б забезпечити стабільне підключення до мережі різних електроприладів. Щодо цього відмінним рішенням стануть генератори електроенергії. Їх велика різноманітність та відмінність за характеристиками дозволяє покупцям підібрати та придбати максимально відповідний пристрій з урахуванням особливостей використання, часу автономної роботи та інших аспектів.

Як замовити генератори електроенергії в інтернет-магазині RESTEQ?

Магазин подарунків та сувенірів RESTEQ сформував для клієнтів великий асортимент споживчих товарів, що дозволить забезпечити комфортну атмосферу в будинку. На нашому сайті кожен клієнт може вибрати собі сучасні функціональні генератори електроенергії для дому від провідних брендів-виробників. У каталозі представлені бензинові та дизельні моделі. Тип палива у процесі вибору обладнання часто відіграє ключову роль.

Вважається, що побутові генератори електроенергії, що працюють на дизельному паливі, відрізняються вищою вартістю. Однак далеко не всі покупці розуміють, як саме це впливає на продуктивність обладнання і чи зовсім впливає. Варто зазначити, що на практиці дизельні електрогенератори мають низку переваг, а саме:

 • менше схильні до зносу;
 • працюють тихіше;
 • працюють довше без сервісного обслуговування (порівняно з бензиновими).

Однак це зовсім не означає, що рішення купити генератори електроенергії, що працюють на бензині, буде менш правильним. Такі пристрої високопродуктивні і також відрізняються цілим рядом плюсів у процесі експлуатації:

 • простіше запускаються (особливо за низької температури навколишнього середовища);
 • мають меншу вагу;
 • їх дешевше та легше обслуговувати.

У процесі вибору відповідної моделі важливо керуватися не тільки типом палива, а й ремонтопридатністю обладнання, простотою їх обслуговування та експлуатації, довговічністю. На сайті компанії RESTEQ ви зможете легко придбати як дизельні, так і бензинові електрогенератори за конкурентною ціною.

Генератори електроенергії ціна в Україні

У зв'язку з активним зростанням попиту альтернативні джерела електрики вартість сучасного устаткування значно зросла. Але це не означає, що придбати генератори електроенергії, вартість яких вас влаштує, нереально.

Компанія RESTEQ пропонує клієнтам великий асортимент пристроїв за конкурентними цінами. У нашому каталозі є моделі для покупців з різними потребами і здатні виконувати різні завдання. Попит – це не єдиний аспект формування підсумкової вартості товару. Набагато важливішими показниками, що впливають на вартість, виступають:

 • потужність;
 • різновид установки;
 • час автономної роботи;
 • кількість фаз;
 • обсяг паливного бака;
 • тип старту (ручний чи електричний);
 • вид охолодження двигуна;
 • наявність додаткових функций.

Щоб запобігти труднощам з вибором відповідної моделі, звертайтеся за допомогою до співробітників компанії для консультацій. Професіонали своєї справи допоможуть визначитися з найбільш вдалим рішенням, виходячи з ваших персональних потреб та виділеного на покупку бюджету. Також ви можете ознайомитися з характеристиками продукції та актуальними цінами у картках товарів.

Лідери продажів